Ubierać DIWĘ :)
Ubierać DIWĘ :)

kreacje na czerwony dywan Ubierać Diwę 

Mamy ogromne szczęście do artystycznych dusz i tym razem to będzie opowieść o jednej z nich :). Maria Radoszewska, bo o niej mowa, to niezwykle utalentowana muzycznie kobieta, która na potrzeby własnego teledysku wcieliła się w postać diwy operowej. Co ciekawe, to jej interpretacja słynnego wykonania Diva Dance z filmu science fiction "5-ty element". Tak, science fiction! W oryginale rolę diwy odgrywa kosmitka! Jeśli ktoś nie zna - warto sobie zobaczyć ten fragment filmu na YouTube :). 

Teledysk, jak i sam pomysł na wykonanie tego bardzo trudnego utworu, powstał za namową jej przyjaciółki i dyrektor kreatywnej - Doroty Kościukiewicz-Markowskiej. A jak pewnie poznajcie, za wszystkie stroje odpowiadaliśmy my. Wprawne oko odnajdzie w teledysku też Darię, projektantkę Fanfaronady 🙂. Jesteśmy zaszczycone i zachwycone, że mogłyśmy brać udział w tak ambitnym przedsięwzięciu! 

Zostawiamy Was teraz z tym świetnym teledyskiem, a poniżej obejrzeć możecie kilka zdjęć, które powstały zarówno podczas premiery, kręcenia teledysku, jak i przymiarek.

Zapraszamy do oglądania :) 

 
TELEDYSK
 
 

Zdjęcia z przymiarek: 

Daria i Maria :) Maria w body i spódnicy tiulowej szytej indywidualnie

 

Backstage:

fot. Natalia Sadkowska

Maria w sukni z kolekcji ślubnej

fot. Matylda Pietkiewicz

fot. Natalia Sadkowska

Zdjęcia z premiery

fot. Igor Skawiński:

 

od lewej: Matylda Pietkiewicz, Dorota Kościukiewicz-Markowska w sukience od Fanfaronady, Maria Radoszewska w sukience od Fanfaronady, Daria Salamon w zestawie Fanfaronada

 

~

O Marii Radoszewskiej: 

Skrzypaczka, wokalistka, autorka muzyki. Porusza się swobodnie w świecie muzyki rozrywkowej, musicalowej, jazzowej oraz klasycznej. Koncertowała min. dla: Filharmonii Szczecińskiej, Opery na Zamku w Szczecinie, BMW, Volvo, Zalando na jednej scenie z m.in.: Tomaszem Stockingerem, Dorotą Wellman, Tomaszem Krzysicą, Lucyną Boguszewską, Bartoszem Utrackim. Skomponowała muzykę do wystawy „Biesy Polskie” Maksymiliana Ławrynowicza, albumu „Palace of Colours. Wake Up Make Up” Doroty Kościukiewicz-Markowskiej. Jej aktualne działania twórcze objęte zostały Mecenatem kulturalnym miasta Szczecin i programem stypendialnym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku w klasie skrzypiec prof. Mirosławy Pawlak. Studiowała wokalistykę jazzową na Akademii Sztuki w Szczecinie u mgr Jolanty Szczepaniak. W latach 2012-2017 pracowała w Operze na Zamku w Szczecinie. Od 2017 roku prowadzi Muzyczną Agencję Koncertową i realizuje własne projekty artystyczne we współpracy z innymi muzykami. W 2022 roku ukończyła Psychologię motywacji na Uniwersytecie SWPS a jej pracę sceniczną i artystyczną dopełnia praca trenera motywacyjnego. 

 
Linki do social media:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl