Fotorelacja z 18. urodzin Fanfaronady!
Fotorelacja z 18. urodzin Fanfaronady!

Garść zdjęć z 18. urodzin Fanfaronada, za które serdecznie dziękujemy Klaudii Anioł, która poratowała nas swoim aparatem i umiejętnościami, dosłownie w ostatniej chwili! 

Na wstępie musimy zaznaczyć, że jesteśmy ZACHWYCONE tym, jak pięknie ubrali się nasi goście! Feria kolorów i pięknych materiałów! I jak cudownie było zobaczyć, aż tyle kobiet na raz w naszych ubraniach. Coś wspaniałego!

Po cichu miałyśmy nadzieję, że ktoś przyjdzie ubrany w nasze kultowe spódnice tiulowe i nie zawiodłyśmy się! Trochę ich naliczyłyśmy :) 

fanfaronada urodziny

Ciekawostka: Kwiaty, które trzyma Daria w ręce, są owinięte w oryginalny plakat z 1 pokazu Fanfaronady. Sprzed 18 lat! 

urodziny fanfaronada

Kreacje jak z wybiegu :). 

fanfaronada scianka

Zdjęcia! Każdy chciał sobie zrobić zdjęcie z Darią, ale przewidziałyśmy to i powstała specjalna ścianka z żywymi kwiatami, na której można było robić sobie zdjęć do woli! :). Ściankę tak pięknie przystroiła kwiaciarnia Esy Floresy - za co jesteśmy ogromnie wdzięczne! 

dekoracje balonowe szczecin

Pogoda dopisała koncertowo, choć był lekki stres, bo 2 godziny przed rozpoczęciem imprezy padał deszcz! Piękna aura na zewnątrz pozwoliła wykorzystać nam nasz mini ogródek przed atelier, gdzie rozłożyłyśmy leżaczki, stoliczki ze skrzynek i stoliki. A widzicie te zjawiskowe balony przy wejściu? To zasługa niezawodnej Moniki Kawardzikis (Dekoracje Balonowe Artena)

Wiecie, że bluzka ze zdjęcia ma już ponad 10 lat? To jedna z pierwszych eksperymentalnych kolekcji. Zabawy z wycinankami laserowymi - jak widać - nasze ubrania naprawdę służą latami <3 

urodziny fanfaronady buty

To był też dzień pod znakiem szczecińskich marek. Zaprosiłyśmy dwie obuwnicze marki, które uważamy za szczególnie godne uwagi. Kafka Concept oraz multikulti brand Liebre Style . 

No i nie możemy nie wspomnieć o naszej fantastycznej loterii urodzinowej, w której KAŻDY los był wygrany! A to wyłącznie dzięki wspaniałym firmom, które z okazji naszych urodzin postanowiły WAM ofiarować świetne prezenty! :) Do wylosowania były m.in. kosmetyki Clochee , bransoletki jedwabne Nahatik, kosmetyki od Ministerstwo Dobrego Mydła, zabiegi na twarz od Klinika Icoone , voucher od Atelier Fryzjerstwa, zabiegi od Beauty Tan oraz oczywiście losów z ubraniami od nas! 

Wiele firm z tej okazji zaoferowało też hojne zniżki, które zapakowane były w specjalne gift bagi. Tu podziękowania dla:

Niesamowicie miłym gestem były też kwiaty i gratulacje od Prezydenta Szczecina, Piotra Krzystka. 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim firmom, za udział w naszym wydarzeniu oraz gościom za tak liczne przybycie, by celebrować z nami 18-lecie marki!  

Dziękujemy też Prestiż magazyn szczeciński - za patronat medialny. 

To co, będziecie z nami za kolejnych 18 lat? :) 

Całujemy, 
Zespół Fanfaronada 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl