Suknie ślubne w Szczecinie - gotowe modele czy szycie na miarę? Jak wybrać salon? 

Szczecin oferuje bardzo wiele miejsc, gdzie można dokonać wyboru tej jedynej i wymarzonej sukni ślubnej. Są trzy  typy miejsc, które można odwiedzić w poszukiwaniu sukni: 

1) Salony sukien ślubnych. Znajdziecie w nich ofertę wielu firm produkujących suknie ślubne. Są to zwykle modele, które można kupić w większości miast w Polsce. Suknie tego typu często szyte są daleko poza Polską, a zmiany, które można w nich dokonać, są niewielkie. Często też modele są specjalnie tak opracowane, by łatwo je było dopasować bez zmian w konstrukcji czy proporcji - na przykład poprzez zastosowanie gorsetów wiązanych z tyłu.

Dla kogo? Dla Pań, które już przy pierwszych przymiarkach chcą widzieć efekt końcowy, który wiele się nie zmieni. 

2) Pracownie krawieckie szyjące suknie ślubne według wizji klientek

Dla kogo? Dla indywidualistek, które mają swoją sprecyzowaną wizję i marzą o sukni jedynej w swoim rodzaju. Dla Pań, które chcą same zaprojektować suknie i szukają wyłącznie zdolnej krawcowej do urzeczywistnienia ich wizji :)  

3) Atelier ślubne, czyli pracownie z własnymi projektami (tworzonymi przez niezależnych projektantów), ale też szyjące projekty zgodne z życzeniami klientek. To połączenie dwóch powyższych miejsc. W takim atelier znajdziecie zarówno gotowe modele, które można przymierzyć i zamówić bez większych zmian (widząc od razu efekt końcowy), można też wprowadzać własne modyfikacje, by suknia była bardziej "nasza" oraz można też wraz z projektantem zaprojektować suknię ślubną od podstaw. Nasze atelier działa właśnie w ten sposób :)

Dla kogo? Zarówno dla Pań, które nie potrafią sobie wyobrazić efektu finalnego tylko z projektu, jak i dla tych które pragną mieć wyjątkową suknię szytą specjalnie dla nich :) 

 suknie ślubne szczecin

 Atelier mody ze Szczecina z wieloletnim doświadczeniem:

Fanfaronada to autorska marka prowadzona przez projektantkę Darię Salamon od 2003 roku! Co nas wyróżnia? Daria jest projektantką nie tylko z powołania, ale też z wykształcenia. W 2001 roku skończyła Uniwersytet Sztuk Pięknych w Berlinie na Wydziale Eksperymentalnego Projektowania Odzieży, dlatego jak nikt potrafi zaprojektować ubrania, które będą nie tylko piękne, ale też wygodne i funkcjonalne. Od początków istnienia marki w atelier Fanfaronada realizowane były projekty indywidualne, w tym piękne suknie ślubne szyte pod indywidualne gusta klientek z całej Polski (i nie tylko). Zaufały nam już tysiące klientek! 

Oto kilka z naszych realizacji :)

salon sukien ślubnych szczecin

suknie ślubne szczecin

suknie ślubne szczecin

suknie ślubne szczecin

suknie ślubne szczecin salon sukien ślubnych

szczecin salon sukien ślubnych suknie ślubne

 

Jak wyglądają przymiarki sukni ślubnych w naszym atelier w Szczecinie?

Jeśli bardziej skłaniasz się ku gotowym modelom, z ewentualnymi małymi zmianami, umów się na spotkanie z którąś z naszych przeszkolonych konsultantek. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najlepiej doradzić Ci w doborze sukni!  

Chcesz zamówić projekt indywidualny? Zarezerwuj spotkanie z projektantką! 
Konsultacje z projektantką są bezpłatne. Gdybyś jednak zażyczyła sobie wykonanie kilku projektów sukni ślubnych, konieczne jest wniesienie opłaty w wysokości 300 zł. Kwota ta odejmowana jest później od ceny sukni. 

Serdecznie zapraszamy!

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl