ZRÓWNOWAŻONA MODA

projekty indywidualne pracownia mody

Nasze ubrania powstają na zamówienie, dzięki czemu każdą rzecz jesteśmy w stanie dopasować do indywidualnych potrzeb klientek.

Projektantka, Daria Salamon, stara się tak projektować wszystkie ubrania, aby łatwo je było zamówić on-line. Pamiętaj, zamawiając standardowy rozmiar (zgodnie z podaną tabelą rozmiarów przy produkcie) zawsze istnieje możliwość zwrotu lub wymiany produktów! Zamawiaj bez obaw! Jeśli dana rzecz w standardowym rozmiarze nie pasuje do Twojej figury - uszyjemy ją dla Ciebie z uwzględnieniem wszystkich uwag! :)

Szycie na miarę - PLUS SIZE

Każda kobieta ma inne proporcje sylwetki i inne potrzeby. Dlatego wszystkie jesteśmy wyjątkowe i piękne :) Jeśli żaden ze standardowych rozmiarów nie jest dla Ciebie odpowiedni, to każdą rzecz możemy dla Ciebie uszyć na miarę! Szyjemy także rozmiary plus size oraz indywidualne kroje. (Pamiętaj jednak, że w tym wypadku zwrot i wymiana nie są możliwe). 

Świetna jakość 

Staramy się używać wyłącznie najwyższej jakości europejskich tkanin, dzianin i koronek. Wiele z naszych projektów powstaje ręcznie, poprzez wycinanie i ręczne układanie aplikacji na materiale, co czyni każdą kreację wyjątkowa i jedyną w swoim rodzaju :) Dobór odpowiednich materiałów jest niezwykle ważny dla komfortu noszenia i użytkowania naszych ubrań, dlatego przykładamy do tego największą wagę.

Potrzebujesz kreacji dostępnej "od ręki"? Skontaktuj się z nami! 

 

 

fot. Magdalena Bednarek 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl