Kurtka jeansowa do sukni ślubnej - trend alert
Kurtka jeansowa do sukni ślubnej - trend alert

Kurtki jeansowe dla Panny Młodej 

Wraz z modą na śluby rustykalne, przyszła też moda na kurtki jeansowe, jako okrycie do sukni ślubnej. Uwielbiamy ten trend! Jeans jest niezwykle wdzięczny, pięknie łączy się z bielą, a sama kurtka może być wspaniałą pamiątką do noszenia na co dzień i przypominania nam o tym wyjątkowym dniu! 

Do tej pory Panny Młode przychodziły do nas z własnymi kurtkami, aby je przyozdobić. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, postanowiłyśmy wprowadzić do naszej oferty takie kurteczki!

Kurtki zamawiamy od producenta specjalizującego się w szyciu jeansu. Jeans wymaga specjalnych nici, maszyn oraz obróbki (ładne przetarcia, efekt sprania). My w tym nie zamierzamy się specjalizować, ale za to specjalizujemy się w czym innym od lat - w koronkowych aplikacjach i haftach, które ręcznie wycinamy i naszywamy. 


Oto przykłady naszych spersonalizowanych kurtek ślubnych, które już niedługo będzie można zamówić on-line w naszym sklepie. 

kurtka jeansowa do sukni ślubnej

Aplikacje możemy idealnie dopasować do kreacji ślubnej, jeśli była szyta u nas. Jeśli jednak suknia nie była zamawiana w naszej pracowni, to możemy poszukać najbardziej zbliżonej koronki. 

katana jeansowa do sukni ślubnej

Kurtka jeansowa 

kurtka ślubna jeansowa  

Będą dwa modele do wyboru: romantyczny z bufkami oraz klasyczny z przetarciami. 

Kurtki z aplikacjami koronkowymi kosztować będą ok. 400 - 450 zł w zależności od haftu. 


Będzie też możliwość dodania spersonalizowanego haftu, na przykład z datą ślubu lub napisem "Bride", "Wifey", "True Love" lub innym dowolnym napisem :). Taka personalizacja będzie dodatkowo płatna + 100 zł. 

 

 Pierwsze zdjęcie - dzięki uprzejmości naszej klientki. To jedna z pierwszych kurtek, które ozdabiałyśmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl