30.01.2018

Kolekcja ślubna 2018!

aktualnosci

Drogie Panie!

Miło nam zaprezentować naszą najnowszą kolekcję ślubną!
Sesja zdjęciowa odbyła się po raz kolejny w pięknym pałacu Main House w Mostach. Zdjęcia: Fotografika Horyzonty, modelka: Weronika (Neva models), MUA: Joanna Manicka. Podziękowania dla Primamody za wypożyczenie butów do sesji.

Kilka słów o powstawaniu kolekcji :)
Proces powstawania kolekcji trwa nawet do kilku miesięcy. Najpierw szukamy inspiracji, a te mogą być różne :) Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby klientek, czasem inspiracją jest znaleziony gdzieś piękny materiał lub aplikacje. Następnie projektantka, Daria Salamon, pomysły przenoszone są na papier. Dobieramy potrzebne materiały i powstają pierwsze prototypy. Na tym etapie jeszcze nic nie jest pewne, a pierwotny projekt może ulec zmianie po pierwszych przymiarkach :) Kiedy prototypy są już prawie ukończone zaczyna się planowanie sesji zdjęciowej. Kochamy naturalność i wierzymy, że suknia ma podkreślić atuty klientki i pasować także do jej charakteru. Suknia ma nas ubrać i wydobyć nasze najlepsze cechy, a nie przebrać nas za kogoś kim nie jesteśmy. Dlatego nasze sesje dalekie są od typowych zdjęć z katalogów ślubnych.

W kolekcji pojawiają się koronki 3d, głębokie dekolty wydłużające sylwetkę. Wprowadziłyśmy nowy, delikatniejszy tiul. Pojawiają się też aplikacje z delikatnymi perełkami i kwiatowymi akcentami. Nie mogło zabraknąć też propozycji dwuczęściowych, które dowolnie można łączyć z modelami z poprzednich kolekcji.

Zapraszamy do umawiania się na przymiarki!


link do zdjęć

Z pozdrowieniami,
Zespół Fanfaronada